تعمیر لوازم صوتی

الکتریک کار با بهترین متخصصین آموزش دیده زیر نظر مهندسین کره‌ای و تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال در تعمیر لوازم صوتی ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.جهت دریافت مشاوره رایگان و تعمیرات لوازم صوتی درخواست خود را ثبت نمایید.

مدل لوازم صوتی

مدل دستگاه را انتخاب کنید

تعمیر لوازم صوتی

شرکت الکتریک کار ارائه دهنده‌ی خدمات متفاوتی از جمله صوتی و تصویری می‌باشد. خدمات ارائه شده در این مرکز به صورت زیر است:

 

  • تعمیر و نصب تلویزیون‌های ال ای دی، ال سی دی، پلاسما، سینمای خانگی و …

  • تعویض انواع ساند‌ بار و اسپیکر‌های حرفه ای

  •  تعمیرات رادیو و ضبط

  • تعمیرات دزدگیر و سیستم‌های امنیتی

  • تعمیرات تلویزیون‌های رنگی

  • تعمیرات دی وی دی پلیر‌

  • تعمیرات تخصصی تعویض اسپیکر، بلندگو، پنل، برد و ….                                                                                                                                      

 

پرسنل دارای گواهینامه‌ی فنی و حرفه‌ای دوره‌ی الکترونیک مقدماتی و پیشرفته و ۳۰ سال سابقه ی کار می‌باشند. هنگامی که درخواست شما ثبت می‌شود، مشاورین ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی‌های لازم در رابطه با زمان و مکان، تکنسین به محل دلخواه شما اعزام می‌شود. تعمیرکار عیوب را بررسی و دستگاه را تعمیر می‌کند سپس ضمانت نامه‌ی کتبی 90 روزه به شما مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود.

مراحل انجام کار

ثبت درخواست

درخواست خود را در جهت هر گونه خدمات از جمله: نصب - تعمیرات تلویزیون - تعمیرات لوازم خانگی و یا خرید قطعات از قسمت ثبت درخواست در سایت و یا با تماس گرفتن، ثبت کنید.
1

پیگیری درخواست

مشاورین مرکز بادر نظر گرفتن نوع دستگاه و تشخیص مشکل لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی و همچنین محل مورد نظر شما، درخواست شما را به بهترین و نزدیکترین تکنسین اطلاع می دهند.
2

اعزام تکنسین

حتما در زمان تعیین شده از طرف مرکز با شما تماس گرفته‌ خواهدشد و با اطمینان خاطر از حضور شما در منزلتان یا محل مورد نظر، تکنسین را برای ارائه خدمات و برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می‌کنیم.
3

پرداخت هزینه

بعد از اتمام کار و رضایت شما از سلامت دستگاه و خدمات صورت گرفته، ضمانت‌نامه کتبی90 روزه را دریافت خواهید‌کرد و در آخر هزینه را به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت پرداخت می‌نمایید.
4
با ما تماس بگیرید

ثبت درخواست سرویس