خدمات ال جی

جهت دریافت خدمات ال جی، درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن تکنسین برای انجام تعمیرات به محل مورد نظر شما اعزام شود

ال جی

کدامیک از لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی شما نیاز به تعمیرات دارد ؟

خدمات ال جی

مرکز الکتریک کار با بیش از 30 سال سابقه کاری و دریافت تمام مجوز‌های لا‌زم از نمایندگی رسمی ال جی اقدام به تعمیر انواع لوازم صوتی تصویری (تلویزیون، ساندبار، دی‌ وی‌ دی پلیر، کنترل و …) و انواع لوازم خانگی (ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، مایکروفر، ماشین‌ ظرفشویی، جارو‌برقی، کولر‌گازی و ...) ال جی کرده است. 

به خاطر‌داشته باشید که تعمیر‌لوازم‌ خانگی و لوازم صوتی تصویری بسیار حساس و ریسک‌پذیر می‌باشد پس، از به کار‌گرفتن افراد مبتدی خود‌داری کرده تا از خسارت‌های جبران نا‌پذیز جلوگیری شود. تکنسین‌‌های مجرب ما با آموزش دیدن زیر‌نظر مهندسین کره‌ای و آشنایی با مدل‌های جدید و قدیم دستگاه‌ها و دانش بروز آماده ی ارائه خدمات متنوع به شما هستند.

تمامی قطعات برای تعمیرات لوازم اورجینال می‌باشد و بر‌روی همه ی خدمات 90 روز ضمانت بی قید و شرط در نظر گرفته شده است.از آن‌ جایی که جا‌به‌جایی دستگاه برای شما دشوار و پر‌هزینه می‌باشد، جهت رضایت خاطر شما اقدام به ارائه خدمات در منزل کرده‌ایم و به علت دارا بودن شعب مختلف در سریعترین زمان ممکن بعد از هماهنگی‌های لازم تکنسین را به محل مقرر شده اعزام می‌کنیم.پایین‌ترین قیمت و بالا‌ترین سطح کیفی زبانزد مشتریان الکتریک کار است. تمامی هزینه‌ها توسط نرخ مصوب اتحادیه و پس از کسر تخفیفات ویژه محاسبه می‌شود.

مراحل انجام کار

ثبت درخواست

درخواست خود را در جهت هر گونه خدمات از جمله: نصب - تعمیرات تلویزیون - تعمیرات لوازم خانگی و یا خرید قطعات از قسمت ثبت درخواست در سایت و یا با تماس گرفتن، ثبت کنید.
1

پیگیری درخواست

مشاورین مرکز بادر نظر گرفتن نوع دستگاه و تشخیص مشکل لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی و همچنین محل مورد نظر شما، درخواست شما را به بهترین و نزدیکترین تکنسین اطلاع می دهند.
2

اعزام تکنسین

حتما در زمان تعیین شده از طرف مرکز با شما تماس گرفته‌ خواهدشد و با اطمینان خاطر از حضور شما در منزلتان یا محل مورد نظر، تکنسین را برای ارائه خدمات و برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می‌کنیم.
3

پرداخت هزینه

بعد از اتمام کار و رضایت شما از سلامت دستگاه و خدمات صورت گرفته، ضمانت‌نامه کتبی90 روزه را دریافت خواهید‌کرد و در آخر هزینه را به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت پرداخت می‌نمایید.
4
با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران

تصویر امنیتی

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.