تعمیر ماکروفر

الکتریک کار با بهترین متخصصین آموزش دیده زیر نظر مهندسین کره‌ای و تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال در تعمیر ماکروفر ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.جهت دریافت مشاوره رایگان و تعمیرات ماکروفر درخواست خود را ثبت نمایید.

مدل ماکروفر

مدل دستگاه را انتخاب کنید

تعمیر ماکروفر

مرکز الکتریک کار با بیش از 30 سال سابقه کاری در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی و انواع ماکروفر بهترین خدمات و کیفیت را ارائه می‌دهد. تعمیرکاران مجرب و ماهر‌ ما با ارائه ی بر‌ترین خدمات و استفاده از قطعات اورجینال و 9 ماه گارانتی بی قید‌و‌شرط تمام نگرانی‌های شما را سلب کرده است. تکنسین‌های این مرکز برای انواع مدل‌های ماکر‌وفر ساده، گریل دار، کومبی و تمام برند‌های سامسونگ، ال جی، دوو، آریستون و.. آماده ی خدمات رسانی به شما می‌باشد.

ماکرو‌فر وسیله ای کاربردی برای آشپزخانه است که جهت گرم کردن و پختن غذا استفاده می‌شود. اگر بنا‌‌ به هر‌دلیلی با کمبود وقت مواجه هستید، ماکروفر با سرعت بالا این مشکل را برای شما حل کرده است. نحوه ی پختن غذا به این صورت است که اشعه ماکرو‌فر جذب مواد غذایی می‌شود، مولکول‌های آب درون مواد واکنش نشان داده و گرما تولید می‌کند بر اثر همین گرما مواد‌غذایی پخته می‌شود. زمان پخت غذا در ماکروفر کوتاه است بنابراین ویتامین‌ها و مواد مغذی از دست نمی‌رود.

پیشنهاد ما این است که مواد‌غذایی یخ زده در ماکرو‌فر قرار ‌نگیرد، مواد‌غذابی به صورت تکه‌های کوچک باشد. ظروف پلاستیکی به هیچ عنوان استفاده نشود زیرا دمای بالا در ساختار شیمیایی ظرف تغییرات ایجاد می‌کند و باعث ورود مواد‌سمی به درون مواد‌غذایی می‌شود. ظروف فلزی و آلومینیومی نیز گزینه ی مناسبی نیست زیرا به دستگاه آسیب می‌زند. استفاده از ظروف شیشه ای بهترین گزینه است.

عیوب رایج بین انواع ماکر‌وفر‌ها گرم نکردن، نچرخیدن سینی کف، جرقه زدن داخل کابین، کار‌نکردن دکمه‌های لمسی و… است. در صورت مواجه شدن با هر‌کدام از این ایراد‌ها سریعاً اقدام به تعمیر کنید، گذر زمان ایراد را تشدید کرده و مجبور به خرید ماکرو‌فر جدید می‌شوید.

مراحل انجام کار

ثبت درخواست

درخواست خود را در جهت هر گونه خدمات از جمله: نصب - تعمیرات تلویزیون - تعمیرات لوازم خانگی و یا خرید قطعات از قسمت ثبت درخواست در سایت و یا با تماس گرفتن، ثبت کنید.
1

پیگیری درخواست

مشاورین مرکز بادر نظر گرفتن نوع دستگاه و تشخیص مشکل لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی و همچنین محل مورد نظر شما، درخواست شما را به بهترین و نزدیکترین تکنسین اطلاع می دهند.
2

اعزام تکنسین

حتما در زمان تعیین شده از طرف مرکز با شما تماس گرفته‌ خواهدشد و با اطمینان خاطر از حضور شما در منزلتان یا محل مورد نظر، تکنسین را برای ارائه خدمات و برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می‌کنیم.
3

پرداخت هزینه

بعد از اتمام کار و رضایت شما از سلامت دستگاه و خدمات صورت گرفته، ضمانت‌نامه کتبی90 روزه را دریافت خواهید‌کرد و در آخر هزینه را به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت پرداخت می‌نمایید.
4
با ما تماس بگیرید

ثبت درخواست سرویس