تعمیر تلویزیون

الکتریک کار با بهترین متخصصین آموزش دیده زیر نظر مهندسین کره‌ای و تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال در تعمیر تلویزیون ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.جهت دریافت مشاوره رایگان و تعمیرات تلویزیون درخواست خود را ثبت نمایید.

مدل تلویزیون

مدل دستگاه خود را انتخاب کنید

تعمیر تلویزیون

امروزه به علت قیمت بالای تلویزیون و کمیاب بودن قطعات، خراب شدن تلویزیون منجر به هزینه‌های گزاف می‌شود. بدون داشتن دانش تخصصی و دست‌کاری ناشیانه ممکن است تنظیمات تلویزیون بهم بخورد پس در انتخاب تعمیر‌کار وسواس به خرج دهید تا دغدغه‌های شما رفع شود. 

ویژگی های بارز الکتریک‌کار اعزام تکنسین در کوتاه‌ترین زمان، 3 ماه گارانتی بی قید و شرط، اعلام هزینه‌ها قبل از شروع کار، هزینه‌های منصفانه، صرفه جویی در وقت، پشتیبانی 24 ساعته و تضمین رفع مشکل می‌باشد.

هنگام تعمیر تلویزیون عدم جا‌به‌‌جایی آن نکته ی مهمی است زیرا بسیاری از مشکلات هنگام جا‌به‌جایی به وجود می‌آید، قطعه‌ای که قابل تعمیر است کاملا غیر‌قابل استفاده می‌شود و شما مجبور به تعویض آن و پرداخت هزینه‌‌های هستید. الکتریک‌کار تمام مراحل تعمیر را در منزل شما انجام می‌دهد که دیگر نگران حمل و نقل دستگاه خود نباشید.

در ادامه به برخی از مشکلات رایج بین تمامی برند‌های تلویزیون و علت ایجاد آن اشاره کرده ایم:

1)تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد: علت آن خرابی بک‌لایت تلویزیون است.

2)نصب و راه اندازی تلویزیون اسمارت بعد از ریست شدن: به دلیل اختلال یا جا‌به‌جایی، تنظیمات آن بهم میخورد.

3)تلویزیون به صورت اتفاقی خاموش می‌شود: اکثرا این مشکل برای تلویزیون‌های قدیمی رخ می‌دهد و علت آن عمر بالای برد تلویزیون است.

4)تلویزیون روشن نمی‌شود و یا در برخی از موارد دیر روشن می‌شود: دلیل آن مربوط به پاور یا برد تلویزیون است.

5) کنترل آسیب دیده ی تلویزیون: به علت ضربه خوردن یا افتادن از ارتفاع دچار مشکل می‌شود که قابل تعمیر می‌باشد. 

6)تصویر تلویزیون مات است: علت آن را باید در بک لایت یا برد تلویزیون جویا شد.

7)هنگامی که تصویر دوتایی می‌شود: عیب یابی از قسمت نرم‌افزاری،برد اصلی یا حافظه تلویزیون است.

مرکز الکتریک کار با تعمیر انواع مشکلات تلویزیون‌های سونی، سامسونگ، ال جی از جمله تعمیر پنل، بک لایت، پرش تصویر، آبخوردگی، پیکسل سوخته، تعمیر ال ای دی و ال سی دی شکسته و …. در تمامی شهر‌ها بهترین خدمات را ارائه می‌دهد

مراحل انجام کار

ثبت درخواست

درخواست خود را در جهت هر گونه خدمات از جمله: نصب - تعمیرات تلویزیون - تعمیرات لوازم خانگی و یا خرید قطعات از قسمت ثبت درخواست در سایت و یا با تماس گرفتن، ثبت کنید.
1

پیگیری درخواست

مشاورین مرکز بادر نظر گرفتن نوع دستگاه و تشخیص مشکل لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی و همچنین محل مورد نظر شما، درخواست شما را به بهترین و نزدیکترین تکنسین اطلاع می دهند.
2

اعزام تکنسین

حتما در زمان تعیین شده از طرف مرکز با شما تماس گرفته‌ خواهدشد و با اطمینان خاطر از حضور شما در منزلتان یا محل مورد نظر، تکنسین را برای ارائه خدمات و برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می‌کنیم.
3

پرداخت هزینه

بعد از اتمام کار و رضایت شما از سلامت دستگاه و خدمات صورت گرفته، ضمانت‌نامه کتبی90 روزه را دریافت خواهید‌کرد و در آخر هزینه را به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت پرداخت می‌نمایید.
4
با ما تماس بگیرید

ثبت درخواست سرویس