تعمیر تلویزیون سامسونگ

الکتریک کار با بهترین متخصصین آموزش دیده زیر نظر مهندسین کره‌ای و تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال در تعمیر تلویزیون سامسونگ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.جهت دریافت مشاوره رایگان و تعمیرات تلویزیون سامسونگ درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز الکتریک کار با بهره گیری از برترین تکنسین‌ها که زیر‌نظر مهندسین کره ای آموزش دیده اند، تخصص بالایی در زمینه تعمیرات دارد. تعمیرات تلویزیون سامسونگ را به دست ماهرترین مهندسین بسپارید و نازل‌ترین قیمت و بهترین خدمات را تجربه نمایید.

تلویزیون از اصلی‌ترین لوازم خانگی می‌باشد که تعمیر هر قطعه‌ی آن هزینه‌ جداگانه‌ای دارد.متاسفانه هنگامی که تلویزیون شما با بعضی مشکلات مواجه می‌شود بعد از مدتی مشکل ظاهراً از بین می‌رود و شخص، پیگیر تعمیر آن نمی‌شود اما فراموش نکنید تداوم هر یک از مشکلات شدت آن را بیشتر کرده و بر‌هزینه‌های شما می‌افزاید.

نکته‌ی بعدی جهت کاهش هزینه، عدم جا‌به‌جایی تلویزیون آسیب دیده است زیرا میزان خرابی بیشتر و حتی ممکن است دیگر قابل استفاده نباشد. مرکز الکتریک کار با اعزام تکنسین به محل مورد نظر شما بدون دریافت هزینه‌ی ایاب و ذهاب این مشکل را برای شما حل کرده است.

تلویزیون‌های سامسونگ به علت پیچیدگی در ساختار قطعات بسیار حساس است و اگر تعمیرکار ماهر نباشد قادر به تعمیر آن نخواهد بود و باعث بروز مشکلات جدی می‌شود. تکسنین‌های الکتریک کار با شرکت در جدیدترین دوره‌های آموزشی با تمامی قطعات آشنایی کامل دارند و به جای تعویض، قطعه را تعمیر می‌کنند و برای تمامی خدمات ۹۰ روز ضمانت بی قید و شرط به صورت کتبی ارائه می‌کنند تا هم در هزینه‌ی شما صرفه جویی شود و هم خیال شما آسوده باشد.

 

مراحل انجام کار

ثبت درخواست

درخواست خود را در جهت هر گونه خدمات از جمله: نصب - تعمیرات تلویزیون - تعمیرات لوازم خانگی و یا خرید قطعات از قسمت ثبت درخواست در سایت و یا با تماس گرفتن، ثبت کنید.
1

پیگیری درخواست

مشاورین مرکز بادر نظر گرفتن نوع دستگاه و تشخیص مشکل لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی و همچنین محل مورد نظر شما، درخواست شما را به بهترین و نزدیکترین تکنسین اطلاع می دهند.
2

اعزام تکنسین

حتما در زمان تعیین شده از طرف مرکز با شما تماس گرفته‌ خواهدشد و با اطمینان خاطر از حضور شما در منزلتان یا محل مورد نظر، تکنسین را برای ارائه خدمات و برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می‌کنیم.
3

پرداخت هزینه

بعد از اتمام کار و رضایت شما از سلامت دستگاه و خدمات صورت گرفته، ضمانت‌نامه کتبی90 روزه را دریافت خواهید‌کرد و در آخر هزینه را به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت پرداخت می‌نمایید.
4
با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران

تصویر امنیتی

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.