تعمیر تلویزیون ال‌ جی

الکتریک کار با بهترین متخصصین آموزش دیده زیر نظر مهندسین کره‌ای و تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال در تعمیر تلویزیون ال جی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.جهت دریافت مشاوره رایگان و تعمیرات تلویزیون سامسونگ درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر تلویزیون ال‌ جی

با‌توجه به پیچیدگی در‌ساختار و قطعات تلویزیون‌های ال جی، تشخیص آن کار آسانی نیست. رایج‌ترین مشکلات در تلویزیون‌ها خاموش شدن ناگهانی، تصویر نداشتن، نبود صدا و…. است که فقط یک تکنسین ماهر متوجه خواهد شد که این مشکلات ناشی از خرابی کدام قطعه است.الکتریک‌ کار شرایطی را فراهم کرده است که تمامی خدمات در مکان و زمان دلخواه شما صورت گیرد. 

صرفه جویی در زمان و هزینه و بالاترین سطح کیفی اولویت کار ماست. هزینه بستگی به نوع خرابی و مدل تلویزیون دارد و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، قیمت آن هم متغیر است.برای تمامی خدمات انجام شده 90 روز ضمانت کتبی ارائه می‌کنیم که در صورت خرابی مجدد به علت مشکل قبلی، تلویزیون را بدون هیچ هزینه‌ای تعمیر می‌کنیم.

نحوه‌ی کار ما به این صورت است که ابتدا دستگاه شما عیب یابی می‌شود سپس رفع اشکال و تعمیر و در‌‌صورت نیاز قطعه تعویض می‌شود جهت افزایش کیفیت از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و تکنولوژی استفاده می‌شود، در‌آخر تلویزیون تست می‌شود و همراه با ضمانت نامه به شما تحویل داده می‌شود.

مراحل انجام کار

ثبت درخواست

درخواست خود را در جهت هر گونه خدمات از جمله: نصب - تعمیرات تلویزیون - تعمیرات لوازم خانگی و یا خرید قطعات از قسمت ثبت درخواست در سایت و یا با تماس گرفتن، ثبت کنید.
1

پیگیری درخواست

مشاورین مرکز بادر نظر گرفتن نوع دستگاه و تشخیص مشکل لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی و همچنین محل مورد نظر شما، درخواست شما را به بهترین و نزدیکترین تکنسین اطلاع می دهند.
2

اعزام تکنسین

حتما در زمان تعیین شده از طرف مرکز با شما تماس گرفته‌ خواهدشد و با اطمینان خاطر از حضور شما در منزلتان یا محل مورد نظر، تکنسین را برای ارائه خدمات و برطرف کردن مشکل دستگاه اعزام می‌کنیم.
3

پرداخت هزینه

بعد از اتمام کار و رضایت شما از سلامت دستگاه و خدمات صورت گرفته، ضمانت‌نامه کتبی90 روزه را دریافت خواهید‌کرد و در آخر هزینه را به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت پرداخت می‌نمایید.
4
با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران

تصویر امنیتی

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.